Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy Stewardessnek nem lehet...

Egy Stewardessnek nem lehet tömött foga?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Óriási álmom hogy stewardess legyek. 14éves vagyok de már kis korom óta ez az álmom. Egyre több mindent tudok erről a szakmáról, viszont egy kérdésre még nem kaptam választ: Egy Stewardessnek tényleg nem lehet tömött foga? Mert sajnos nekem van, akkor ez kizáró tényező? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!❤

U.i: Lehet nemfeltétlen ebbe a kategóriába tartozik, de ha már a fogakról van szó, gondoltam itt teszem fel ezt a kérdést:)



2017. nov. 4. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. nov. 4. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon soknak tömött foga van, sőt, van akinek protkója, vagy protézise-anyám is Légiutas kísérő volt. Neki is van tömött foga. Mégis tudott nagyon sok évig repülni. :)
2017. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezzel nagyon boldoggá tettél!:)
2017. nov. 5. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne értsetek félre, engem is nagyon érdekel a szakma, és én is stewardess akarok majd lenni, de nem értem, hogy miért írjátok nagy kezdőbetűvel a foglalkozás nevét?
2017. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez egy megszokás én mindig így irom:)
2017. nov. 7. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF

Mennyi a dioptria hatar?

2017. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de azt hiszem a 4 a határ
2017. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valamelyik légitársaságnál 4, de valahol 5.
2017. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!