Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy metszőfogak...

Normális, hogy metszőfogak koronázása után a rágófogaim nem érnek össze?

Figyelt kérdés
Felső metszőfogaimat rendbe tettem így egy körhíd ment rá. Most elöl összeérnek a fogaim, mikor harapok, de a rágófogak abszolút nem, doki szerint nem lehet mit csinálni ez ilyen, valóban?
2017. nov. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak egyszerűbb ezt mondani, mint azt, hogy elbäszta.
2017. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, nekem is körhidam van és összeérnek a rágófogaim. Szerintem túl kicsire csinálta a koronákat a körhídra.

Nézesd meg a egy másik fogorvossal, hogy ő mit mond.

2017. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig összeértek, akkor nem normális.

Nyilván, ha eddig sem értek össze, akkor most sem fognak.

Minden ilyen beavatkozásnál, még egy sima tömésnél is van harapópróba, amikor rá kell harapni valamire, hogy lássa, hogy hogyan zárnak a fogak, és az alapján igazítják, javítgatják.

2017. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud mit tenni... Hagyjál már!

Van aki megoldja, nézd fejlődött a tudomány...

Csak szimplán leszart a fogorvos.

2017. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor először csináltattam meg a fogaimat, akkor azt mondta az orvos a panaszomra, hogy ja, hát ez ilyen, ha nem az eredeti van, akkor ne akarjak rágni. Mondtam neki, hogy ha nem akarnék rágni, akkor nem csináltattam volna fogakat többszázezer forintért. A végén addig ment a hercehurca, hogy inkább visszaadta a pénzem, mert rájött, hogy én nem veszem be a szöveget, hogy természetes, ha alkalmatlan a rágásra a fogsorom, és akármeddig elmegyek ez ügyben. Pedig nem is hangoskodtam, teljesen civilizált módon kommunikáltam vele. Így aztán megcsináltattam máshol, és érdekes, azóta is tudok rágni vele.
2017. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!