Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy csomó fogászati rendelő...

Egy csomó fogászati rendelő miért nem képes kiírni a pontos árakat?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő, hogy most elmegyek fogászatra és akkor mennyit vigyek magammal.. 10 ezer vagy 50 ezer.. volt ahol 25 ezer volt egy tömés...
2017. nov. 7. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami igen spéci klinikán lehetett az a 25000 tömés.

Én eddig ahány fogorvosnál voltam mindnél fel voltak tüntetve a pontos árak. Volt, hogy több mindent csinált az orvos egyszerre és megkérdezte, hogy készültem-e ennyi pénzzel, mert fizethetek utólag is.

2017. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

TB alapú tömísek INGYEN vannak (amalgán és esztétikus FEHÉR tömés is!), évente egyszer a gyökérkezelés, gyökértömés, illetve évente minden fogra egyszer a tömés.

Továbbá a NEAK 2017.07.20-i rendelete alapján a fogorvosnak 1 év jótállást kell adni az elkészített fogakra!


Forrás: [link]


Feleslegesen NE FIZESSETEK!

2017. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valahogy az Sztk-ról megvan a véleményem:D Egyszert úgy tömte be a fogamat, hogy nem rakott olyan elválasztót a két fog közé így a két fogamat összeforrasztotta. Tudod milyen kellemetlen volt? Mehettem másik orvoshoz, hogy szétválassza őket.Illetve, az egyik fognak szétcsiszolta a felületét teljesen megváltoztatva azt, pedig ahhoz hozzá se kellet nyúlnia...


Akkor volt olyan, hogy gyökérkezelték a fogamat régen. Beletört a műszer. Utána csinált röngent és azt állította, hogy jó nincs baj. Aztán lám később kiderült magán orvosnál, hogy szépen 1cm-re benne a fogyökér alatt ott van a műszer beletörve és egyre nagyobb a gyulladás és ki kell húzni.


Szóval erről annyit, hogy ne legyen felesleges fizetés. :) De aki szétakarja cseszetni a fogát menjen sztkba.

2017. nov. 10. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Be nem tenném a lábamat sztk-ba.
2017. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!