Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogtömés? (oldalt...

Szabo Klau kérdése:

Fáj a fogtömés? (oldalt lyukas a fogam)

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érzed meg elérzéstelenítik.
2017. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapsz érzéstelenítőt.

A tömés nem nagy szám. Ennél sokkal bonyolultabb és kellemetlenebb dolgok is vannak a fogorvosnál.

Szóval egy sima töméstől nem kell félni.

2017. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Nekem mikor oldalt tömte a fogamat rácsavarotott valami gyűrűt, hogy hozzá férjen rendesen, tök vicces volt.
2017. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: nekem eddig 7 fogat tömtek be 😀😀, nem fáj. Ja és ápoltam a fogamat, csak lusta voltam és nem mostam meg eléggé. Viccesen hangzik nem? Amúgy tényleg nem fáj, érzéstelenítőt kapsz. Csak annyi, hogy amíg az érzéstelenítő tart (érezni fogod), addig ne egyél, mert véletlenül kiharapod a szádat. Én ezzel szórakoztam, harapdostam a szám és kis lyukak voltak.Xd hülye vagyok nem? Te ne csináld ezt. 😀
2017. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!