Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj még egy hét elteltév...

Miért fáj még egy hét elteltével a tömött fogam?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor kérhetem a dokitól a fogröntgent?
2010. máj. 31. 12:40
 12/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Ha ilyen sürgős a megoldás a vizsga miatt, akkor addig vegyél be Cataflamot ( [link] vagy DALACIN C lenne a legjobb, de receptköteles. Ha szépen kéred a patikában biztos adnak, és attól elmúlik. Utána a dokinak valld be, hogy tudjon róla hogy ezt szedted.
2010. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

A gyökérkezelés megmentené a fogadat a kihúzástól.

A röntgen jobb helyen alapvető, megelőz bármilyen kezelést.

2010. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp ne huzasd ki a fogad,mentsék meg, amig menthető...

tömés után is fáj? az nem normális!!!!!

menj el fogorvoshoz, a röntgen sem rossz ötlet

2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
sztem ne várj, huzd ki magadnak harapofogoval, nem nagy kunszt, iszol vmi töményet, azt nekilátsz, merölegesen kell huzni és nincs gond
2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem néhány hónapja tömtek újra egy régi, 10 éves tömést, ami alászuvasodott (ha van ilyen szó). Fogfájással mentem fogorvoshoz, ő meg újratömte. Ezután kb egy hónapig fájdogált néha enyhén. Visszamentem a fogorvoshoz, ő azt mondta, hogy amíg nem nagyon fáj vagy nem erősen lüktetve, addig nincs gond, azért ilyen érzékeny, mert gyógyul.

Szóval ezért is fájhat.

2010. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19:32: Nálam is ugyanez volt, de már több mint két hónapja fáj, ha ráharapok. Magától nem, de rendesen nem tudok rajta enni. Úgyhogy kénytelen vagyok visszamenni az orvoshoz, gondolom gyökérkezelni kell.
2010. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!