Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mossak fogat este?

Mossak fogat este?

Figyelt kérdés
Már lusta vagyok ki menni a fürdőszobába!egész nap nem ettem cukor tartalmú ételeket.reggelire ettem szalonnát, paprikát paradicsomot,délben egy almát, este sűlt csírkét köret nélkül csak savanyúsággal, és ittam jó száraz vörös bort.most fekszem az ágyon.ha nem mosok most fogat , elkezd szuvasodni?

2017. nov. 10. 22:59
 1/9 gelazso ***** válasza:
100%
egyszeri nem mosástól nem, de a lustaság talán ártalmasabb mint a büdös száj
2017. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már evés közben elkezd szuvasodni, a kis bacik eszik az ételmaradékot és közben odatarhálják a lepedéket a fogaidra. Mostanra már szép kis rakást halmoztak fel. Mars ki megmosni!!! Úgysem fogsz tőle nyugodtan aludni .. :D
2017. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem baj ha büdös, holnap nem kell senkivel kommunikálnom,ha nem szuvasodik, nem érdekel ha büdös a pofám.
2017. nov. 10. 23:14
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 köszi,erőt veszek magamon és kimegyek fogat mosni. meg győztél köszi.
2017. nov. 10. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nem akartál fogat mosni lefekvés előtt?? Nem te választottad a gengszter életet...
2017. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.erőt vettem magamon,fogat mostam,azt hiszem elég rendesen,köszönöm a letolást a kritikát, azt hiszem ezentúl minden este rendesen fogat mosok.
2017. nov. 10. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:
evés után mosni kell!
2017. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 de evés után még órákig piálok.:vörösbort.
2017. nov. 11. 00:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Vörösbor után legalább egy óráig ne moss fogat, szétbarmolja a zománcot.
2017. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!