Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek fogorvoshoz és...

Holnap megyek fogorvoshoz és kapok érzéstelenitő injekciót! Fáj a fogam! Árthat az injekció illetve milyen fájdalomcsillapitót szedhetek be? Algoflexet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom babas vagy...szolj a dokinak( ha nem venne eszre)..:-))) tudja o mit adhat es mit nem.
2008. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány hetes terhes vagy. A fogorvos a 20 hét leleltéig nem tömi be a fogad. Engem legalább is nem válalt el mert azt mondta a 20 hét után injekciózhat.

Paramax Rapidot 500mg bevehetsz.

2008. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt hallottam,hogy egyáltalán nem árt a babának a fogorvos által használt érzéstelenítő!!!Ezt egyébként a védőnőtől kapott anyagban olvastam.De ezt majd biztos az orvos is el fogja mondani neked.Ne aggódj!

10 hetes kismami

2008. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,hogy ézéstelenítőt kaphatsz,csak röntgenezni nem röntgenetzehet.!!!ez fontos!
2008. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, helyi érzéstelenítés van,vagyis a babának nem lesz baja tőle, de ha bemész mindenképp szólj neki.A gyszerről meg szintén a dokit kérdezd, fontos hogy hanyadik hétben vagy.Jobbulást!
2008. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetesen voltam először fogorvosnál, kaptam érzéstelenítőt, és a fogamat is betömték. A fogorvos szerint, az injekcióban lévő anyagok nem jutnak el a babához. Persze előtte mindenképpen jelezd, hogy kismama vagy, én is azt csináltam.
2008. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2008. jan. 29. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Injekciót kaphatsz, nem árt a babának!! De a dokinak szólni kell, hogy babás vagy.)

Algopyrint javasolnak csak az orvosok, azt is indololt esetben és max napi 2dbot. Próbáld meg inkább tabi nélkül átvészelni:)

2008. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én pont azelőtt voltam fogdokinál, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Mivel már voltak furcsa tüneteim, mondtam neki, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Végül nem kellett érzéstelenítés, mert csak egy kicsi, régi tömést cserélt ki. Viszont azt elmondta, hogy ha kellett volna érzéstelenítés, akkor sem ártott volna a babának! (Úgy fúrt, hogy mondta, jelezzek, ha fáj, mert akkor ad injekciót.)

A fájdalomcsillapítóról pedig a fogdokit kérdezd, neki tudnia kell, mit lehet és mi az ami használ is fogfájásra.

2008. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!