Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet ezzel ártani?

Lehet ezzel ártani?

Figyelt kérdés
Volt egy fájós gyökérkezelt fogam amivel visszamentem az orvoshoz, kivette a tömést és valamivel végigöblítette, majd egy gyökérkezelő tűt végigtolt az egyik csatornán ameddig tudta és megkérdezte hogy ezt érzem-e. Mondtam igen. Ezt miért csinálhatta? Tudott ezzel ártani, például ha ciszta volt a gyökéren és azt beljebb tolta?

2017. nov. 16. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Na szerinted miért csinálta?

Hogy rájöjjön, hogy elhalt vagy nem.

Ha cisztáról van szó, akkor általában szoktak röntgent is kérni.

Emellett nem mondta, hogy akkor mikor kell visszamenni vagy mit fog vele csinálni?

2017. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen van időpontom, de nem avatott be hogy mi lesz, most egy ideiglenes tömés van benne. Érzéstelenítő akkor már volt a fogamban, de mégis éreztem. Mire érted hogy elhalt vagy sem? Ez akkor már egy gyökérkezelt fog volt.
2017. nov. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!