Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályozás Budapes...

Felnőtt fogszabályozás Budapesten - melyikkel van jó tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Elég nagy a kínálat. A preferenciáim, hogy ne legyen brutálisan drága.


Az árakat tekintve vannak olyanok is, amelyek 1.5x drágábbak, mint egyesek. Ez azt jelenti, hogynaz "olcsóbb" dokinál kevésbé lenne végeredményben egyenes a fogaim? :D


2017. nov. 18. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én 22 évesen kezdtem el a fogszabályozást a Qualy dent-nél.

Közép árkategória, részletre is lehet fizetni ami tök jó.

Egy aktiválás 10000 Ft plusz ugye a részlet minden alkalommal.

2017. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de másoknak is hasznos lehet:

Én a Budapest Dentalnál csináltatom. Ez a drágább kategória, az én készülékem 290e/ív (ettől van olcsóbb is). Viszont ez már tartalmazza az aktiválási díjat is, tehát végeredményben ugyanott jössz ki, mintha máshol olcsóbb készüléket kapnál aktiválási díjjal. Szintén van náluk részletfizetés, amely kapcsán rugalmasak, akkor és annyit fizet, amikor és amennyit szeretnél, nem kötelező minden hónapban. Én nagyon meg vagyok elégedve, ajánlom!

2018. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!