Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval kapcsolatosan...

Fogszabályzóval kapcsolatosan mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapon belül fogszabályzos leszek.14 éves fiú vagyok, hogyan zajlik a felrakás? Mennyire fáj? Miket tudok utána enni? Válaszotokat köszönöm! :D

2017. nov. 7. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeptember eleje óta vagyok fogszabályzós, még csak felül van. A felrakás SEMENNYIRE sem fáj, nekem kb 1 óra volt mire felrakták a felsőt, a végére picit bezsibbadt a szám a folytonos nyitva tartástól meg persze iszonyat fura volt az egész, de már nagyon megszoktam :) Holnap lesz 2 hónapja rajtam, és már NAGYON látványos a javulás, aminek hihetetlenül örülök, hogy megéri! Enni én utána kb 5 napig CSAK joghurtot ettem, még egy szőlőszemet sem bírtam megenni, erre te is készülj, hogy kb 1 hétig csak joghurt...meg aznap este mikor felrakták, elkezdett nagyon fájni és kb 5 napig úgy fájt, hogy még a fájdalomcsillapító sem segített, nagyon nehéz időszak volt, de ma már meg sem érzem. Ha még bármi kérdésed van, kíváncsi vagy valamire, nyugodtan írj privit :)

Üdv, 14/L

2017. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!