Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökércsapos koronát helyeztek...

Gyökércsapos koronát helyeztek fel ma. Erősen fájó, feszítő érzést érzek, ami állítólag természetes. Mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár nap, amíg "lenyugszik" az ínyed a kezelés után, illetve amíg a megváltozott körülményeket megszokod a szádban. Én altatásban kaptam a csapot, ébredéskor majdnem megijedtem, mert fájt mint a barom. Pár óra múlva más csak kellemetlen volt, másnapra meg már semmi, csak az ideiglenes korona pontatlansága zavart egy kicsit.

Azóta kb fél év eltelt, és semmi panasz nincs vele.

2017. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is ne egyél forrót, hideget, és ne rágj semmit(ezt a doki is mondta) óvatosan moss fogat, és öblögesd valamilyen szájfertőtlenítővel, esetleg kamillával..


pár nap, és megnyugszik az íny..lehet, hogy tíz nap, az sem vészes. csak puhát, és szájmeleget..

2017. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!