Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért van az hogy állítólag mindegyikőtök azt szereti ha a lány természetes, kedves, és mégis az olyanok után mentek, aki lekezelően bánik veletek, és úgysem kelletek neki?

Figyelt kérdés
A fiatalabb, 14-16-os korosztálynak szól a kérdés.
2013. márc. 22. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"mindegyikőtök azt szereti"


Olyan nincs, amit mindenki szeret.

2013. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

azért mert amikor azt mondjuk hogy természetes és kedves akkor az azt jelenti hogy természetesen.. szép, kedves és van agya :D

és a csajok akik ezen sírnak hogy akkor miért nem ők hanem az osztály ribije: mert nem vagy természetesen szép csak természetes.. és mert A: azt hiszed magadról hogy kedves vagy de távolról sem:) vagy B: a kedvességed a bárgyúságodból eredeztethető


esetleg C: halál unalmas vagy.


továbbá nem minden pasi szereti a kedves, természetes csajokat.

már csak azért sem mert nem 1xű köztük tényleg ÉRDEKESET találni.

az átlagos meg speciel engem borzasztóan untat.

2013. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Többségük ilyen sajnos.:/ Legalábbis én normálissal még nem találkoztam. Próbálok normálisan viselkedni,kinézni valahogy,meg minden,erre az is,aki a normális lányokra bukik elvileg,olyan lány után fut,aki csak röhög rajta. Nem egy ilyen van az osztályomban is,és ez csak egy osztály. Mondjuk azért a lányok is kicsit ilyenek,szóval nem mondom azt,hogy nekünk nincs mit a fejünkre olvasni,képesek vagyunk bunkó kurafik után futkosni,csak mert jól nézbek ki.:D De nagyon ritka,hogy pont olyanba szeressen valaki,aki akarja őt is. Meg amúgy is,ilyenkor a másik minden mozdulatát szinte jelnek vesszük,és azt hisszük,van esélyünk(lányként mondom,de a fiúknál is igaz szerintem),meg a jót,a tökéletest látjuk benne.:) Aztán hiába szeretnénk normálisat,hiába mondjuk mi,lányok is,ha néha így alakul. Meg kevés az olyan,aki nem használja ki,hogy jól néz ki,elsőre pedig mindenki csak ezt látja,utólag ismeri meg a másikat közelebbről,és akkor jön csak rá,hogy mi a helyzet.:)

16/L

2013. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

„...utólag

ismeri meg a másikat közelebbről,és akkor

jön csak rá,hogy mi a helyzet.:)"


És annak ellenére, hogy tudja,hogy tuti meg fogja csalni és lekezelő lesz vele, mégis őt választja, mert jól néz ki...

2013. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy találkoztál normálissal is, csak fel sem figyeltél rá, mert az ilyenek nem az alfahímek között vannak.
2013. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az hagyján, de ezek a lányok pont olyanok, akik mégcsak nem is szépek, csak úgy csinálnak mintha azok lennének, sok z önbizalmuk, ezért tetszhetnek esetleg fiúknak, de amikor máshoz megy sírni, zt a részét már végképp nem értem.
2013. márc. 22. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

A tiniket se lehet mindet leáltalánosítani.

Vannak ilyenek is.

2013. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kedves nem csak azt jelenti, hogy megírod a leckéjét/ adsz a kajádból, hanem azt is, hogy tudsz vele hülyülni, ha másokkal van, nem félsz odamenni, és hozzászólni a témához, mersz neki beszólni (de nem bunkón, csak viccesen), és akkor oda fog rád figyelni

nem kell kihívóan öltözködni, , és sminkelni se kell, nem mindenki csak ezt látja :)

(és ezt lányként mondom... én is csak a szempillám festem, és farmerban, meg pólóban járok suliba, mégis tudom, hogy kiknek jövök be, nincs okom panaszkodni)

2013. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért mert a csajok is ugyanezt csinálják. Csak titeket utánzunk!
2013. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LeftBehind ***** válasza:
9-nél a pont. A csajok dettó ugyanezt művelik csak nem 14-16 éves korban,hanem úgy masszívan születéstől a koporsóig.
2013. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!