Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fáj a győkérkezelt fog?

Meddig fáj a győkérkezelt fog?

Figyelt kérdés
1 hete mikroszkóposan győkérkezeltek egy fogamat, ez már a második gyökérekezelés volt az első hagyományos. Sajnos még mindig nem tudok vele enni mert ha ráharapok fáj. Meddig fájhat? Elég sok pénzt adtam ki, hogy ne keljen kihúzni, de már azt is unom, hogy több hónapja fáj a fogam.
2017. nov. 30. 18:07
 1/2 anonim válasza:

Tegnap csináltak gyökérkezelést nekem, egyenlőre mégcsak ideiglenes töméssel van lezárva a fogam.

A fogorvos azt mondta, hogy 3-4 nap kell ahhoz, hogy a fog megnyugodjon.

2017. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én gyökérkezelésem már véglegesen le van tömve az idiglenes 5 napig volt, még akkor is fájt, de a fogorvos úgy látta a mikroszkópos kezelés alatt hogy már véglegesen letömhető. Ezért aggódom, hogy mi lesz ha nem fogok tudni rágni rajta.
2017. nov. 30. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!