Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy rossz fogat...

Lehetséges hogy rossz fogat húzott ki az orvos?

Figyelt kérdés

Nagyon komoly CB CT-t csináltak ami sokkal komolyabb mint a röntgen . Én is láttam hogy egy nagy csomó ott van az utolsó előttinel amibe genny volt. De kihúzta az utolsó előtti fogam . Viszont azóta is faj de az UTOLSÓ fogam . A fogam helye nyomásra (íny) nem érzékeny,viszont a leghátsó nyomásra a szájpadlás felől faj nagyon és nyelesnel is.

Van esély hogy rosszat húzott ki?

Kaptam egyébként szurit 6ot

Abbol kettőt a szajpadlasba de nem tudom az ilyen fajdalom lenne e


2017. dec. 1. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet az injekció helye fáj, szájpadlásba adott injekció fájhat 1-2 hétig is, és a mellette levő is fájhat picit a húzás miatt.
2017. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad mikor történt a beavatkozás, de ha friss, akkor nincs okod aggodalomra. Az orvos által ajánlott fájdalomcsillapítót/gyulladáscsökkentőt szedni kell és nyugton kell hagyni a kezelt területet 3-4 napig.

Nem kell nyomkodni, fogkefével is csak nagyon óvatosan masszírozva tisztísd.


Ha egy elfertőződött/gennyes részt kezelt az orvos, ott nem múlik el a fájdalom azonnal egy foghúzással. Biztosan helyesen járt el, csak adj időt a szervezetednek a gyógyulásra.

Ha esetleg nem enyhülnének a panaszaid, akkor pedig keresd fel az orvost és kérd a segítségét.

2017. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!

3napos jelenleg a fog nem faj harapasra nyomásra csak a szajpadlas .

2017. dec. 1. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Oda kaptad az injekciót, az még fájhat.
2017. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!