Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart a bölcsesség...

Petermartonagy kérdése:

Mennyi ideig tart a bölcsességfog műtét utáni zsibbadás?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sajnos az a helyzet állt elő, hogy sürgősen meg kellett műteni a bölcsességfogamat.A műtét kicsit nehézkesen ment mivel a fogam elég nagy volt.A műtét utáni reggel vettem észre hogy még mindig le van zsibbadva az alsó ajkam fele és az állam fele úgyszintén valamint nem érzem azon az oldalon a fogaimat.Az orvosok azt mondják , hogy annyira aprók ott az idegek hogy nem tudják megvizsgálni.Több érzéstelenítőt is kaptam az egyiknél egy "áramütésszerű" érzést éreztem.Ekkor kaphatott el egy ideget? Valakivel történt már hasonló és ha igen elmúlt/meddig tartott?)


A válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 2. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 óra alatt kiment, pedig kettőt kaptam.
2017. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nekem is volt eddig két ugyanilyen műtétem amikor gond nélkül kiment az érzéstelenítő de sajnos most valami más történhetett és ez már a 4, nap.
2017. dec. 2. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy rosszul sikerült húzás után(beletört, gyökérvésés, a gyökerek tövénél gennyzacskó) a fogorvosom azt mondta, akár 8-10 napig is eltarthat, mire elmúlik a fájdalom, és minden helyreáll. Két hétig tartott.

A magad megnyugtatására menj vissza a fogorvosodhoz, de valószínűleg nincs semmi bajod.

2017. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet megsérült az idegpálya, de majd elmúlik.
2017. dec. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!