Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az mennyire normális hogy az...

Az mennyire normális hogy az ideiglenes tömésem 3 hónapig lesz bent?

Figyelt kérdés

Egyenlőre azt mondta nem lesz gyökérkezelés ha minden jól megy. Tehát csak egy sima ideiglenes tömés. Viszont Márc 10.-ére kaptam az időpontot hogy véglegesen betömje, vagy ha úgy látja akkor kezdi meg a gyökérkezelést.


Én ezen a 3 hónapon kicsit meglepődtem, volt már ideiglenes tömésem, de 2 hétig sem volt benne.


2017. dec. 14. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig volt benne a az ideiglenes gyökértömés.
2017. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tünetmentes akkor nem lesz gond belőle.Ha viszont fájni kezd jelentkezz akkor soron kívül szoktak fogadni.Nekem volt már benne két hónapot kétszer is,és nem lett semmi gond.Elvégezték a gyökérkezelést és most is jól funkcionál a fogam.Valószínűleg tartósan cementtel fogja lefedni a fogat az nem kopik olyan gyorsan.Amikor rövidebb idő volt a gyökérkezelések között akkor valami pasztával fedte be az kopott,meg morzsolódott.
2017. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!