Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után mennyi ideig normális a a fájdalom? Visszamenjek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Két hete szedték ki a bölcsességfogam, még nem kezdett el kinőni. Még most is feszül és néha beduzzad az arcom.
2017. dec. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom varrták az ínyedet. Az kellemetlen, és eltart nagyjából egy hónapig, mire tünetmentes lesz. Varratszedés után exponenciális a javulás.
2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen varrták, varratszedés egy hete volt. Köszönöm szépen a választ.
2017. dec. 17. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmutathatod a dokinak. Lehet ad rá valamit. Nekem hátsó fogam húzták, és hónapokig érzékeny volt a helye. Fél évbe is beletelt mire rendbe jött.
2017. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek kellene kinőnie? Nekem is simán fájt utána két hétig. Bár az arcom nem duzzadt már be olyankor.
2017. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PEches vagy, szegény. Nekem semmi baj nem volt vele :(


Bár én megelőző jelleggel azért beszedtem a felírt gyulladáscsökkentő felét, mondta a doki, hogy ártani nem árt.


Menj vissza, bár vszeg semmi komoly.

2017. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!