Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire kellemetlen a fogfehé...

Mennyire kellemetlen a fogfehérités és a fogkőleszedése? Hogy zajlik, és mennyi ideig tart? 23/L

Figyelt kérdés

Vizsgám után kb 3 hét múlva szeretnék elmenni fogászatra. Fogfehérítés miatt, és fogkő leszedés miatt is. Aki már volt, az milyen "élményel" jött ki? Mennyire kellemetlen ?

Én amúgy azért is félek elmenni, mert kiskoromból megmaradt az, hogy mindig annyit mondott a doki hogy "csak megnézem" és a megnézésből mindig fog kihúzás történt. Tudom, ok nélkül nem fogja kihúzni, nincs rossz fogam, szépek, de most javitani akarok rajta. 23/L


2010. jún. 3. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni hogy házi dokinál akihez gyerekkorom óta járok (jártam) kell fizetni ?
2010. jún. 3. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogfehérítés nem ingyenes, elméletileg a fogkőleszedés az, de nem tudom ez a házidokinál érvényes-e(gondolom).

Nekem csak fogkőleszedésem volt, nem volt semmi extra, nekem speciel kicsit csikis érzés volt, amikor abbahagyta (kb. 15 perc) még mindig éreztem a rezgéseket, meg olyan fura volt, hogy nem volt ott semmi, viszont a fogaim tükörsimák lettek. nekem voltak lyukas fogaim ott egy kicsit kellemetlenebb volt amikor szedte, nem vészes az sem.

2010. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszi hogy válaszoltál :)
2010. jún. 3. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!