Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szép fogsor, magabiztos...

Szép fogsor, magabiztos mosoly - hogyan?

Figyelt kérdés

Nem szépek a fogaim. Rendszeresen járok fogorvoshoz, két fogamra elöl kerámiahéját is csináltattam mert az egyik ferdén állt a másik meg rövid volt. A doki szerint nem olyan rossz mint amilyennek látom. Fehérítést is csináltattam egyszer, de alig látszott valami.

Szeretnék én is olyan fehér és egységes fogsort, mint amilyen a színészeknek van. Nem azt a látványosan kifehérítettet mondom, hanem a szolidan csinos fajtát. Tudom, ez egy átlag ember számára nem kivitelezhető, mert nem vagyok milliárdos.

A héjon kívül van más jellegű, bárki számára elérhető beavatkozás, ami segíthet egységessé, esztétikusabbá tenni a fogsoromat?

Műfogsor kizárt, azt az opciót idős korra tartogatom.


2017. dec. 23. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Megcsináltattad amit lehetett a fogsorodon.

Egészséges. Innentől nyugodtan mosolyogj magabiztosan. A színészek irigyelt mosolya messze van a természetestől.

2017. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem természetes, de esztétikus. 20 évig beszélni is alig mertem, annyira bénák voltak elöl a fogaim. A szülőket nem zavarta, úgyhogy amint keresni kezdtem, elkezdtem megcsináltatni amit lehetett.

Most már vállalhatóbb, csak a színe nem az igazi.

Meg egy fogszabályozó is elkelne, de arra még gyűjtök.

2017. dec. 23. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Átérzem, jelenleg velem is igy van.

Szüleim nem érdekelnek, hogy mi van a fogammal stb

2017. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!