Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten fogadnak esetleg...

Budapesten fogadnak esetleg valahol fogászaton lakcímkártya nélkül?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem át új helyre és sajnos még nem lett megcsináltatva az ideiglenes lakcímkártyám. Viszont a bölcsességfogammal valószínűleg lesz valami probléma, valahol fogadnak esetleg így?
2017. dec. 27. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármelyik magánfogászaton fogadnak, csak fizetned kell. Hívd fel a SOTE Fogászati Klinika Szentkirályi utcai ügyeletét, és kérdezd meg. Tőlem ott nem kértek kártyát, de nem tudom, azóta változott-e valami.
2017. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez mikor volt neked? Én tavaly voltam zuglóba sztk-ba de ott kérték, akkor volt oda ideiglenesem.
2017. dec. 27. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Javíts ki ha tévednék, de sztk-ban és körzeti rendelőkben kérnek csak lakcímet, hogy ellenőrizzék, jogosult vagy-e az INGYENES kezelésre!

Egy fizetős helyen, biztosan nem kérnek majd semmit, csak pénzt.

2017. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kérnek. Van is lakcímkártyám csak nem budapestre, mint írtam. Munkahelyem van , csak ugye nem ide szól a kártya.
2017. dec. 27. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:

7. keruletben voltam maganfogasznal, vasarnap, barmilyen bejelentkezes nelkul. Nem kertek semmit.


Privatban adok cimet ha kell.

2017. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!