Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az itt lévők közül a gyökérkez...

Az itt lévők közül a gyökérkezelés kinek mentette meg tartósan a fogát, és kinek lett rövid időn belül húzás a vége?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig bírta egy gyökérkezelt fog. A gyökér begennyesedett.
2017. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a 2 év az nem sok. Fura, régebben úgy tudom tartósabb volt ez a dolog.
2017. dec. 28. 19:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem volt akinek közel 10 évig is panaszmentes volt.
2017. dec. 28. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve jól bírja a tobbi majd elválik
2017. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyökérkezelt fogamat sem kellett kihúzni, a legidősebbek 15 évesek
2017. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kedves_ ***** válasza:
Nekem idén lesz 9 éve hogy gyökérkezelték az első fogam. Érzékeny volt az elején,de pont eltörtem azt a fogam (az a fránya grillázs😀) de szépen rendbe tették és a mai napig hál’ istennek szépen szuperál. A többivel sincs gond😊
2018. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van pár gyökér kezelt fogam, több tömött,pár koronás és egy Hidas. 20 éves voltam mikor az első elkészült,30 amikor az utolsó. Most vagyok negyven, és semmi gondom egyikkel sem. Persze volt hogy begyulladt, de kifúrva kezelve újratöltve meggyógyult. A koronàk környékére jobban kell persze figyelni. Szóval kibír az is nagyon sokat, nyugalom...
2018. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyökértöméseim: 20 év, 5 év, 1 év. Egyikkel sincs semmi gond, tehát mindegyik megmentette a fogat. Fontos, hogy a kezelés után 4 hónap-fél évvel menj el a kontrollvizsgálatra (röntgen). Ott kiderül, ha valami probléma van és még mindig tudják kezelni. Ha semmi gond nincs, használhatod életed végéig. Egy korona azért szükséges lesz.
2018. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!