Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik nap ráharaptam a...

Az egyik nap ráharaptam a nyelvem elejére, most pedig pici fehér dudorok vannak rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Evés közben ráharaptam a nyelvemre, aztán másnap reggel láttam fogmosás közben, hogy 3 apró kis fehér "dudor" jött ki rajta. Egyáltalán nem nagyok, olyasmi mintha lepedék lenne, csak egy picit vastagabb, és nem jön le. Aztán ma láttam, hogy a nyelvem alatt is, középül, van kettő. Nem fájnak, viszont érzem hogy a nyelvem eleje be van dagadva picit. Mit tegyek?

2018. jan. 13. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Aphtára való nyálkahártya géllel bekenheted (curasept gél, egydium gél...) - a klórhexidin tartalmuk fertőtlenít és segít a gyógyulásban. Szájvíz formájában is csinálhatod (corsodyl, curasept szájvíz), de a géllel jobban be tudod célozni a sebet.
2018. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Afta! Magától is elmúlik. De gyorsíthatod az első hozzászóló módszerével
2018. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!