Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fájni fog a foghúzás?

Nagyon fájni fog a foghúzás?

Figyelt kérdés
Még soha nem húztak fogat de sajnos hétfőn egy nagyőrlőt ki kell venni. Nagyon félek a beavatkozástól. Előtte vehetek be Frontint és Rivotrilt?
2018. jan. 13. 14:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne tedd,mert valószínű érzéstelenítőt fog adni. Úgy már nem fog fájni.
2018. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Fàjni konkrétan nem fog mert le lesz érzéstelenítve a fél állkapcsod, de nagyon kellemetlen lesz a húzás, csavarás és feszegetés. Max fél óra, jobb esetben 5-10 perc.
2018. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
#2 szép is lenne ha fél óráig tartana kihúzni, de a 10 perc is sok. 1-2 perc alatt megvan a húzás.
2018. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fáj, érzéstelenítik. Nem a középkorban vagyunk. Egyáltalán hogy képzeled, hogy szadista módszereket alkalmaznának az orvoslásban? Nem is tudna úgy dolgozni az orvos. Ne vegyél be semmit, nem kell teletömni magadat kemikáliával, valahogy haza is kell menned.
2018. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is húztak ki hátsó rágófogat, és nem fájt. Adnak érzéstelenítő injekciót. Én vettem be egy 0,25-ös Frontint előtte, mert nagyon stresszes vagyok. A húzás nem minden esetben tart olyan sokáig, de ha nagyon erősen van az állkapocsban, akkor fordul elő amit írt az egyik hozzászóló. Nekem is sokáig húzták, de van akinek azonnal kijön. Attól hogy sokáig húzta, és emelővel emelte, nem lehetett érezni semmi fájdalmat.
2018. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, a legutóbbi hátsó nagyőrlőmet 38 percig húzta a fogorvos, elmondása szerint ez volt idén az egyik legnehezebb húzása.
2018. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdő orvos lehetett, vagy félénk ha annyi ideig tartott. Vagy szájsebészeti ellátás lett volna indokolt, speciális eszközzel.
2018. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell bevenni semmit. Kapsz egy Lidocain injekciót, attól elzsibbad úgy a fél arcod, hogy csak matatást fogsz érezni a szádban, de fájdalmat nem. Ha kimegy az érzéstelenítő, és még élő volt a fog, utána fájhat, de egy egyszerű bármilyen fájdalomcsillapító tablettát elég bevenned. Másnap reggelre az a kevés fájdalom is el fog múlni. (tapasztalat)
2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 stewie200 ***** válasza:
Ha nincs begyulladva, akkor max csak kellemetlen lesz. Ha gyulladt..akkor keszulj a legrosszabra. Nekem gyulladtan huztak a fogamat, azota mar masik dokihoz jarok.
2018. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves okoskodo, nekem is25 percig huzta a fogamat.

Persze megtehette volna hogy kirántja vagy szarrá töri, de inkább normálisan szedte ki.


Kérdezö, nem fáj, kapsz érzéstelenitöt, csak rossz hallani ahogy roppannnak a csontok meg a szövetek, amik tartják.

2018. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!