Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítéssel kapcsolatban...

Niceszisz kérdése:

Fogfehérítéssel kapcsolatban kinek mi a tapasztalata? Megéri? Nem sárgul vissza?

Figyelt kérdés
Kit ajánlanátok? /Budapest/

2018. jan. 20. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem érte meg. Csinálta egyszer a fogorvos is és vettem otthoni szettet. Emberfüggő, hogy kinek hogy hat. Van akinek vakító fehér lesz tőle a foga, van akinek alig látszik.

Nekem alig látszott viszont kidobtam rá egy csomó pénzt. Most szódabikarbónával szoktam néha átdörzsölni, persze ez nem tesz jót neki. Szerintem vágj bele, lehet, hogy neked látványos lesz a változás, megéri kipróbálni!

Persze visszaszíneződik, főleg a kezelés után kell vigyázni erre közvetlenül.

2018. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ettől tartottam. Gondoltam hogy egyénre válogatja. Tehát valakinek beválik valakinek meg kevésbè. Megkérdezhetem mennyibe került? En 70ezer ftert lattam magánba amennyiben orvos csinálja. Ha otthon végzed csak 30ezer. Ezis fura nekem.
2018. jan. 20. 17:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb tizenöt évvel ezelőtt volt sínes, otthoni, akkor még nem is nagyon volt más lehetőség, illetve elérhetetlenül drága volt. A rendelőben megcsinálták a sínt, ilyen kis műanyag és adtak egy hétre való fehérítő anyagot, amit éjszakára kellett betenni a sínbe, aztán a szájba, egy hétig minden nap. Szép eredménye lett, egy évvel később megismételtem, fehérek lettek a fogaim, azóta sem sárgultak vissza, pedig kávézom is, igaz, hogy fehérítős fogkrémet használok. De azóta sem kellett megismételni. Előtte határozottan sárgák voltak a fogaim, különösen feltűnő volt, ha rúzsoztam magam. A sínes nekem nagyon bejött és tartósnak is bizonyult, igaz, kicsit macerásabb, mint a rendelői, de szerintem tartósabb és kíméletesebb. De azt nem tudom, most mennyibe kerülhet. Annak idején a dentelite (Bp., I.ker.) nevű helyen csináltattam, még ma is működnek.
2018. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Bpn kelemen dentalnal 25-30e ft korul van.
2018. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Először szerintem próbáld ki a blend a med féle fogfehéritő gélt!

Ebayon tudsz rendelni olcsón!

2018. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már a fogfehérítő fogkrémeken de megmondom őszintén nekem az túl egyszerűnek tünik hogy igaz legyen.
2018. jan. 20. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
nem fogkrém, hanem gél
2018. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha Neked az megéri,hogy tönkremegy a fogzománc:)
2018. jan. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aki a gélt írta, kedves válaszolo elkuldened hogy pontosan melyik termékre gondolsz? Köszönöm
2018. jan. 21. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Azthittem blend a med :D

2018. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!