Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem használt a szódabikarbóna....

Nem használt a szódabikarbóna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
El vannak sárgulva a fogaim kicsit és szeretném kifehéríteni. Próbáltam a szódabikarbónát, de nem látszik semmi.
2010. jún. 5. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
az rongálja a fogakat sztem ne is próbálkozz vele tovább
2010. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el egy fogorvoshoz és kérd meg,hogy próbálja kicsit polírozni.Nem tudom mennyire hatékony az elszíneződés ellen,fogkő eltávolításkor szokták alkalmazni,nem fáj,és egy próbát megér szerintem.
2010. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi(=
2010. jún. 5. 20:42
 4/6 anonim válasza:
függ sztem attól is hogy a szüleidnek milyenek voltak a fogszínei. Én szerencsés vagyok mivel a2-es a fogszínem, habár ha nem mosom folyamatosan 1-2 napig hajlamos besárgulni :-S
2010. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg függ a genetikától, mert ha alapjáraton sárga fogakat örököltél akkor csak a fogfehérítés segít. Szódabikarbonáttal ne próbálkozz, mert az tényleg roncsolja a zománcot.
2010. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jún. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!