Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha alászuvasodott a fogam a...

Ha alászuvasodott a fogam a tömésnek akkor biztosan gyökérkezelni kell?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy olyan fogammal orvoshoz,ami alászuvasodott a tömésnek és enyhe barna színű a felszíne néhol. Szerintetek mi lesz a sorsa?

2018. jan. 22. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Vagy gyökérkezelés, vagy kihúzzák. Én az utóbbit javaslom, Kérdező - pontosan így jártam, mint te, és az ügyeleten kapásból azt mondtam, húzzák ki, és több baj nem is lesz vele. A gyökérkezeléssel csak elodázod a dolgot, amíg teljesen szét nem rohad.
2018. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha jó dokihoz mész, és nem elhalt a fogad, akkor szerintem tud csinálni egy normális töméscserét.
2018. jan. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, nem érte el az ideget a szuvasodás akkor felesleges gyökérkezelni. Egy jó fogorvos simán kicseréli a régi tömést és betömi újra.
2018. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!