Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális szájsebészeti műtét...

Normális szájsebészeti műtét után, hogy a nyelv alatti rész feldagadt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap voltam szájsebészeten, alsó szemfog gyökerén volt góc és gyulladás.A doki azt mondta csúnya volt nagyon. Estére vettem észre,hogy a nyelvem alatti rész elég szépen fel van dagadva.Reggel jeleztem az orvosnak,be kellett mennem, azt mondta normális.Nem változott tegnap óta semmit, nem fáj, csak elég csúnya és zavaró. Volt már így valaki, ez tényleg normális? Ami érdekes, hogy elölről volt a műtét,ott rendbe van minden, mára már a fájdalom is minimális.Csak ettől a feldagadástól félek.
2018. jan. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán a fog kihúzásával nem szűnt volna meg a panasz? Nem biztos hogy mindig hentelni kell az ember száját.
2018. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fog megmentése volt a cél, hátrafelé sajnos fogyóba vannak, ez meg egy stabil tartó lehet később... A feldagadás azóta megszűnt, holnap megyek varratszedésre. A fájdalom másnapra már mérséklődött, 2 nap múlva már csak a seb fájt. Utána és azóta a legnagyobb probléba a cérna, elég zavaró, és olyan mintha hólyagos lenne a szám tőle.Ha hosszútávon bevállik, akkor ennyit megért, hogy nem a húzás mellett döntött az orvos!
2018. jan. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!