Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatosan fáj a nyelvem...

Truefruit01 kérdése:

Iszonyatosan fáj a nyelvem mandulaműtét után, ez normális?

Figyelt kérdés
5. napja műtöttek, elég jól viseltem, de tegnap óta brutális fájdalmaim vannak. Az egy dolog, hogy a mandulák helye fáj, de ennél sokkal durvább a nyelvem. Iszonyatos, olyan mint hogy ha egy kalapáccsal összevissza ütötték volna. A cataflam se használ rá (a torkomra pedig tökéletes). Mit kezdhetnék vele? Segítsetek, nem bírok enni, inni is alig, beszélni pedig egyáltalán nem...

2014. okt. 17. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennek a megoldása engem is érdekelne nekem a fogínyemtől a nyelvemen át a szám is szétbarmolták jobban fáj,mint maga a műtét helye
2014. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zozi55 válasza:
nekem is volt már műtétem és a torkom fájt nem a nyelvem! sajnálom és szerintem menj vissza a dokihoz hátha tud segíteni! ami pedig az evést illeti turmixolj össze gyümölcsöket azt legalább meg tudod inni!
2014. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Nekem 32 évesen vették ki a mandulámat, tehát bőven felnőttkori műtét volt. Amikor elmúlt a Lidocain hatása, olyan volt, mint ha a nyakamon egy-egy hosszú metszést ejtettek volna, holott ez nem volt így. Plusz, mint ha a fülembe szúrtak volna egy kötőtűt vagy egy nagy szeget. A műtét után 2 órával nézett be az orvosom hozzám, megszólalnom nem volt szabad, így csak mutogattam neki, hogy hol fáj. Azt mondta, ez tipikus fájdalom mandulaműtét után. Úgy hogy nem csodálkozom, hogy neked meg a nyelved fáj. Ja és kaptam hűvös vizes borogatást a nyakamra. Ezt nyugodtan kipróbálhatod te is.
2014. nov. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!