Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális, hogy...

Foghúzás után normális, hogy nemtudom nagyra kinyitni a szám?

Figyelt kérdés
Kb 2 oraja huzták ki a fogam hátul, még érzem az érzéstelenítőt. Megakartam nézni tükörben de olyan kicsire tudom kinyitni a számat :/ Ez normális?
2018. jan. 29. 12:51
 1/4 anonim válasza:
100%

32 évig sosem fájt a fogam. Mindig furcsán néztem azokra, akik "szenvedtek"... Egyik alsó bölcsesség fogam durrant be, aludni sem tudtam. Azonnal segítség kellett. Mivel éjszaka volt, maradt az ügyelet vagy magánorvos. Utóbbinál döntöttem, nem volt olcsó. Kihúzattam, azaz nem is húzta, hanem letolta az ínyt és kiemelte, utána összevarta.

Nagyon tartottam attól, hogy 2 hétig még vízet inni sem fogok. Őszinte leszek, semmi különbséget nem éreztem, mint épp fogazattal, de sztem ez ember függő. Nekem szerencsém volt. Másnap már úgy telt, mint a többi átlag nap, étkezés, ivás nem okozott gondot.


Amúgy, normális sztem amit tapasztalsz, 4-6 óra után felszívódik az érzéstelenítő, utána próbáld!

Jobbulást!

2018. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh az rossz lehetett :( Nekem be volt gyulladva enni, aludni sem tudtam rendesen. Lement a gyulladás és ma húzták ki.Köszönöm a választ.
2018. jan. 29. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon be volt gyulladva, még két nap múlva is normális, ha nem tudod rendesen kinyitni a szádat.
2018. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normalis. Foghuzas utan mondani is szoktak, hogy hiaba faj es kellemetlen, probaljuk nyitni, mert szajzar lesz a vege. Nem kellemes, tapasztalat. Egyebkent a bolcsessegfogam utan nekem 2 hetig nem nyilt fajdalommentesen a szam...9
2018. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!