Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fogat nem lehet...

Begyulladt fogat nem lehet már gyökérkezelni?

Figyelt kérdés

A gyulladt fogamra az orvos először tett egy lyukat, hogy a genny kijöjjön belőle. Rá két napra amikor visszamentem valami fehér gyógyszeres ízű tömést tett be. Eleinte még jó volt viszont 3 nap múlva ismét elkezdett fájni. A genny az továbbá is gyülemlett ott. Fogmosással a fehér tömés lejött, kijött a genny és a fájdalom elmúlt.

Ma amikor visszamentem az orvoshoz egyáltalán nem vett komolyan. Folyamatosan az asszisztenssel viccelődött, amikor komolyra fordítottam a szót akkor csak annyit mondott hogy vagy kihuzza most vagy otthagyja a fúrt lyukat rajta.

Most a fogorvosommal van probléma vagy tényleg nem lehet rajta segíteni?

Volt már hasonló fogam, a gyökérkezelés óta nem fáj.



2018. febr. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg ürül a genny, nem lehet mit csinálni vele. Én azért megmutatnám egy másik fogorvosnak.
2018. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én keresnék egy másik orvost, mi az hogy vagy kihúzza vagy otthagyja?!

Amúgy amíg be van gyulladva nem tudja gyökérkezelni mert nem hat az injekció és mindent éreznél belőle ahogy kiráncigálják belőle az ideget.

2018. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem pont azért adtak gyökérkezelést, mert begyulladt a fog
2018. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!