Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj még mindig a fogam?

Jocika147 kérdése:

Miért fáj még mindig a fogam?

Figyelt kérdés
Tegnap pénteken voltam a dokinál már negyedjére a fogammal, gyökérkezelésen. Az első 3 alkalomnál egy doktornő csinálta, aki nemrég jött ide, azthiszem új a szakmájában. Ehhez mérten várhattam is tőle, hogy normálisan megcsinálja a fogam. Minnél többet mentem hozzá vissza, annál roszabb lett, mig végűl tegnap már annyira fájt hogy muszáj voltam felmenni, ráadásul tudtam, hogy akkor a régi fogorvosom van benn, neki viszont a munkájával megvoltam elégedve mindig. Felmentem, kigyökérkezelte, aztán mondta hogy ha kedd reggel tudok menjek vissza, akkor is ő lesz. Hétfőn megyek be fogröntgenre is. Fáj, de mostmár annyira nem, biztos vagyol benne hogy azért mert most a másik fogorvos csinálta. Már nincs semmi gyökér amit kiszedhetnének szerintem, legalábbis ahogy én láttam. Ez a felső 15.ös fogam. Alul van még egy másik ami lyukas, azt még nem kezeltettem, szokott az is fájni minden egyes alkalommal amikor a feĺső is. Az alsón nem rég keletkezett egy lyuk, és nagyon érzékeny még. Olyan, mintha a két fogam "összeköttetésben " lenne, és azért fáj mindig egyszerre a kettő. Hol az alsórol hol a felsőröl bolondul meg egyik-másik fogam. Olyan ez minthogy a fülem és a fejem is megfájdul róluk mindig. Ezért gondoltam erre.. Lehet ebben valami vagy ez hülyeség? Addig ne is várjak gyógyulást amíg az alsó fogam sincs megcsinálva? Jövő hét kedden amikor visszamegyek, akkor akartam csinálni az alsó fogam is. Arra gondoltam már hogy inkább kihuzatom a felsőt, már 1 hónapja szenvedek vele..
2018. febr. 3. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Huzasd ki, francnak szenvedsz vele.. Milywn jo lenne ha kinonenek a fogaink es nem lenne veluk soha semmi.. szép álom:(
2018. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!