Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves vagyok és szerintetek...

14 éves vagyok és szerintetek az baj ha még csak 8 fogam esett ki mert erről még nem nagyon beszéltem a fogorvosommal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi nem 8 hanem 9
2018. febr. 2. 20:39
 2/10 A kérdező kommentje:
azért írtam 9-et mert most mozog 1 és hogy azt nem lehetne valahogy felgyorsítani hogy kiessen?
2018. febr. 2. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Röntgent kellene csináltatnod, mert lehet azért nem esett ki több fogad, mert a tejfogaid alatt nincs maradó fog. Egyébként pedig könnyen lehet hogy nem emlékszel a fogaid kiesésére, hiszen kicsi voltál. Én sem emlékszem az összesre, csak arra amikor az elso fogam kiesett, meg arra, amikor az utolso, mert akkor éppen 14 éves voltam és a fogorvos huzta ki.
2018. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm de tudom hogy nem estek ki mert elrakjuk
2018. febr. 2. 22:13
 5/10 A kérdező kommentje:

és amúgy az baj ha nincsenek maradandók?

és az mitől van?

2018. febr. 2. 22:14
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy elöl kiesett nyolc fogam és amúgy mintha valami rémlene hogy még egy kiesett de nem tudom.
2018. febr. 2. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát azért baj, mert a tejfognak nem szokott túl nagy gyökere lenni, tehát könnyebben rongálódik,ki is eshet. És kitalálhatod, ha nincs alatta rendes fog, akkor mi is lesz.De nem vagyok fogorvos,csak hallottam ezeket,tehát nem feltétlenul helyes amit mondok. Menj el fogorvoshoz, majd ő tudja.
2018. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

elfogok menni csak majd hétköznap valamikor

de nincs valami megoldás arra hogyha kiesik mégis kinőljön?

úgy értem vmi beültetés vagy valami?

2018. febr. 2. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Tejfogad lehet meg huszonevesen is. Azzal semmi baj nincs. Orulj neki hogy kesobb kezd el romlani a fogad majd.

De fogorvos biztos tobbet tud mondani.

2018. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 15 éves vagyok, és még csak 9 fogam esett ki.

Ne aggódj, úgy látszik nagyon jó fogakat örököltél, mert én nálam is még a 2/3-a tejfog van. :))

2018. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!