Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogselyem beakadt, és nem...

A fogselyem beakadt, és nem jön ki. Csk egy kis cérna lóg és fáj?

Figyelt kérdés

Fogselymeztem, az alsó fogam közé pedig beakadt a cérna, rángattam, de csak kettészakadt, és egy kis darab lóg kifelé. Se màsik fogselyemmel, se fogpiszkálóval nem jön ki.

Mit csináljak? Orvoshoz max pénteken tudom elmenni.


2018. febr. 5. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
a fogselyem be se megy mellé vagy csak nem hozza ki?
2018. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen bemegy a fogselyem az ínemig, de nem hozza ki. A cèrna vhol a fogam közepén van beakadva.
2018. febr. 5. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csipesszel nem tudod megfogni és kihúzni?
2018. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szemöldökcsipesz segíthet

vagy

köss egy csomót a fogselyemre. a jó fogselymet vidd a beragadt mellé és próbáld megakasztani a csomóval és oldalra kihúzatni

vagy

10ml-es fecskendőhöz vastag tű kell, a tűt le kell reszelni és feltölteni langyos vízzel és talán a vízsugár kihozza

2018. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csipesszel sem lehet, hozzá van tapadva egész a fogamhoz. Különben is a fog belső felöli részèn van a cèrna, nem pedig kívülről. Hozzá sem tudom fèrni.

+lüktető fájdalmat èrzek.

2018. febr. 6. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!