Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most akkor no a bolcsesseg fogam?

Most akkor no a bolcsesseg fogam?

Figyelt kérdés
A bolcsesseg fogam helyen kb 3 napja be van gyulladva az inyem de tenyleg csak egy ponton. A szamat teljesen ki tudom nyitni. 3 het voltam fogorvosnal ellenorzesen es azt mondta hogy nem no a bolcsessegfogam. A torkom se faj es be sincs dagadva. Már tobbszor is volt ilyen hogy begyulladt.

2018. febr. 10. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy időnként elkezd nőni, és azért gyullad be, mert nem tudja áttörni az ínyt. Nekem is először csak az egyik vége bújt ki az egyik nyolcasomnak, szóval nem egyszerre nőtt ki. De olyan is volt, hogy egyáltalán nem tudott kijönni; pontosabban egy ici-picit előbukkant, aztán jól bedagadt, begyulladt. Úgyhogy ki is kellett műttetni mindegyiket.

Évekkel ezek után az akkori új fogorvosom meg nem akarta elhinni, mert tapintásra két helyen is olyan, mintha még bent lenne az ínyben a fog, szóval azt mondta, ne mondjam már neki, hogy már nincsenek nyolcasaim... Ennyit némelyik fogorvosról. :(

2018. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, hogy néha begyulladt, aztán már náthánál is meg minden. Szóval nekem is műtét lett a vége, egészen pontosan tegnapi műtét😂 majd meglátjuk, mi lesz, kezdek mostmár jobban lenni
2018. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!