Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha még csak ma...

Normális ha még csak ma kaptam a fogszabályzóm de máris rágózok?

Figyelt kérdés
Ma kaptam, de rágózok mert egyàltalán nem fáj és nem érzem. Ez normális?

2018. febr. 22. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd sertesnek, de te is olyan ember vagy, akinek hiaba mondanak valamit, hogy ne csinalja, azert is csinalja. Ha az orvos azt mondta, hogy ne ragozz, akkor ne ragozz! Hogy miert? Lehet, hogy te nem erzed, de siman beragadhat a fogszabalyzoba, ami kesobb kellemetlen lehet. Valasz a kerdesedre: nem, nem normalis.
2018. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy konnyen leszedheti a szabit.
2018. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta az orvos. Erről szó sem volt, az orvos nem mondott semmit, azt mondta hogy karamellát és magokat ne nagyon egyek, mást mindent megengedett.
2018. febr. 22. 07:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Oh, ez esetben en kerek elnezest. De tenyleg ne nagyon, hiaba nem mondta, mert siman leszedi. :(
2018. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Nem ment bele, nem szedte le, de már több órája fent van, és már fáj szóval már nem rágózok, de amúgy imádom a fogszimat!! 😍
2018. febr. 22. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondta, hogy ne rágózzak. Már lassan másfél éve van fogszabályzóm , és sokat rágóztam vele, nekem egyszer nem ragadt sehova és soha nem szedett le semmit.

Persze, ha külön mondja, hogy ne rágózzak , akkor nem rágóztam volna, de különben semmi bajt nem csinált nekem a rágó.:)

2018. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy ilyen kora reggel már fel tették neked..de mindegy.Még csak most fog igazán elkezdenu fájni ha beindul a folyamat.Ha mást nem holnapra fog már fájni.Nekem 8 hónapja tették fel a felsőt, 3 hete meg az alsót de még 2 fogam mindig úgy fáj alul alig bírok harapni.
2018. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már nekem is fáj. És igen fél 7re kellett mennem. Most már igazán fáj, enni sem nagyon tudok, de érdekes módon nem kívánom vele az ennivalót. Furcsa, de még mindig annak híve vagyok hogy megéri a fogszabályzó és nagyon szeretem.
2018. febr. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!