Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi baja a nyelvemnek, vagy...

Mi baja a nyelvemnek, vagy mindenkinek ilyen? (kép)

Figyelt kérdés

Fehér lepedékes szinű nyelv, ilyen piros pöttyökkel de szerintem ez undoritó...

Szájszagom is van

De az van hogy hála az égnek nincs szájpenészem se gomba csak 2 szuvas fog és a savammal se szokott nagy gond lenni neha mar annyi de semmi egyéb szóval szerintem nem belső probléma mi baja van?voltam orvosnál de nem a nyelvemre hanem mikor megvoltam fázva akkor mondta mondjam nyujtott nyelvel hogy ááá

És nem mondott semmit..

Na de mi baja van szerintetek?


Étkezés csak vizet iszom semmi mást!

Reggel mindig sósat eszek mondjuk egy szalámis zsemle,kenyér,kifli paradicsommal ez a tízóraim utánna 11 kor eszek mert viszek a suliba 1 édeset mellé pl csokis csiga,meggyes párna ilyenek..

3 kor hazajövök eszek rendes ebédet utánna szoktam kis csokit is enni..

És este pedig kenyeret,kiflit szalámival zöldséggel gyümölcsel eszek!


Link a nyelvemről!


[link]


2018. febr. 23. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs
2018. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne csodalkozz majd ha jo szajszagod lesz, mert hiaba szuvas fog, ha nem kezelteted majd lesz nagyobb baj.

a nyelveddel meg semmi baj nincs.

2018. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogad mindenképpen kezeltesd!

Ez a szájhigiéna nagyon fontos része.

A lepedékes nyelv a természetgyógyászok fontos diagnózisa. Ők bizonyos méreganyagok, salakanyagok felszaporodásával hozzák összefüggésbe. Többnyire bizonyos élelmiszerek mellőzését és teákat ajánlanak. Nem is annyira az élelmiszerekkel mint inkább a tartósítószerekkel és más adalékanyagokkal szokott baj lenni. Következésképp annyit én is mondhatok, hogy próbálj minél több friss, nyers zöldséget, gyümölcsöt fogyasztani. Kerüld azokat az ételeket amik mű adalékanyagokat tartalmaznak

2018. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!