Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenkinek van egy alap...

Mindenkinek van egy alap szájszaga?

Figyelt kérdés

En saját magamon néha erzem a szajszagot, általában mikor tesztelem es megnyalom a kezfejemet lehet erezni. Másokon is szoktam erezni egy nem annyira durva, de nem is kellemes illatot ha közel hajolok hozzajuk. Ma a hugommal egymásra leheltunk, mindketten éreztünk kellemetlen szajszagot, pedig ettünk előtte nemsokkal, szoval éhesek nem lehettünk.

Azert aggódom emiatt, mert van most egy uj parkapcsolatom es ritkán akar megcsokolni, lehet emiatt, pedig en mindent megteszek, minden étkezés utan mosok fogat, használok szajvizet, a fogaim rendben vannak, most lett megcsinaltatva, refluxom nincs. Ezért is kerdezem, hogy mindenkinek van egy alap szajszaga? Ez ellen lehet valamit meg tenni?



2017. márc. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem igen. :D

Mi nem szoktunk egymásra lehelni a párommal, de kezdetben és is nagyon aggódtam miatta. Hiszen ha reggel fogat mosok, oké hogy akkor érződik, de estéig még sok idő van. És igen én magamnak szoktam érezni. De a párom állítja, hogy nincs semmi baja. :D Ízre legalábbis nem érez semmit. Én is szoktam érezni neki kicsit napközben az illatán, de ez ilyen, nem kell foglalkozni vele. Kivéve akkor ha elviselhetetlen kb.


De figyelj, ha csak nem nem nagyon idegenkedtek még egymástól, mert neked annyira friss a kapcsolat, akkor nyugodtan kérdezz rá, hogy rossz illatú e a szád. :D Mi ezt szoktuk csinálni. :D

2017. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nincs, nem szokott, többnek nincs, még ha 2 napig sem mosok fogat, akkor sincs, reggel se szokott. F34
2017. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm elso a bő választ! :)
2017. márc. 26. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A másodikkal meg ne törődj, elég sok iróniát sejtek a válaszában. Ha viszont tényleg komolyan gondolja, akkor szegény csak magának nem érzi. :D
2017. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam :D
2017. márc. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!