Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj ha foghuzas utan 3ik...

Baj ha foghuzas utan 3ik napon ettem bolti pudingot? A tetejen tejszinhabbal, utana egybol mostam fogat.

Figyelt kérdés
Nemfog begyulladni? Illetve ettem piskotat itthon utana is mostam fogat.
2018. febr. 28. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog begyulladni! Az más kérdés, hogy a bolti puding nem valami egészséges kaja.
2018. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem ertem, hogy ha elmondja a doki hogy ne egyel par napig tejtermeket, akkor miert nem lehet kibirni...? Ennyi akaraterod nincs?
2018. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pepeseket lehet csak, es mar a levest unom fozeleket is.. megkivantam az edesseget es gondoltam a pudingra..
2018. febr. 28. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Van amelyik orvos csak 1-2 napot mond, bár az enyém 4-5 napot említett. Előtte húztak egyet és nem mondta az orvos, hogy nem ehetek tejterméket, miután kiment a zsibbadás tejbegrízt vacsoráztam, nekem semmi bajom nem lett, szépen gyógyult a seb.
2018. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Be kell tartani amit az orvost mond!

Ha valami baj lesz, el kell menni...

2018. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Rengeteget járok fogorvoshoz, mert sajnos nagyon rosszak a fogaim, sokat ki kellett már húzatnom, és soknál pedig különböző szájsebészeti műtéteket kellett végezni. Nekem soha, egyetlen fogorvos, vagy szájsebész nem mondott olyasmit, hogy tejterméket nem fogyaszthatnék húzás vagy műtét után, csak azt szokták mondani, hogy étkezés után alaposan öblítsem ki a számat, vagy fertőtlenítő hatású szájvízzel öblítsek. Szerintem ez a tejtermékes dolog csak egy városi legenda.
2018. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem városi legenda, olvass csak utána orvosi honlapokon, hogy foghúzás után mik a teendők, mindegyiken ott van, hogy tejet, tejterméket bizonyos ideig nem szabad enni foghúzás és fogműtétek után, csak változó, hogy melyik hány napot ír.

Ha az orvosod nem mondta, elég fura, mert nekem mindegyik mondta idáig, akkor legközelebb kérdezz rá.

2018. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!