Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gócos fog akkor is van, ha...

Gócos fog akkor is van, ha nincsenek tünetei?

Figyelt kérdés

Az összes bölcsessègfogam kinőtt az utóbbi pàr évben,sokszor begyulladt, azota mar elmult a fajdalom.viszont torlódàs az van.

Edessegtol is sokszor belenyilalt a fogam sok helyen,ezt sem tapasztalom mar.

Ettol mëg lehet góc??

Koszonom.



2018. márc. 4. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gócos fog, és az esetleges tünetek sem mindig feltétlenül fogászati jellegűek. Ez valójában egy állandó gyulladás a szervezetben, ami a legváltozatosabb tüneteket produkálhatja (pl szív problémák).
2018. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bizony lehet gócos fog, még ha nem is fáj. egyszer felszúrt a doki egy bölcsesség mellé, olyan büdös váladékszag jött, hogy majd' lefordultam a székből..erre mondta, na ott a gyulladás..

A fog egy rendkívül sok figyelmet igénylő "szerv". Amíg nincs baj, addig nem is létezik, de ha elkezd nyilalni, akkor kitör a pánik.


Ha az édességtől benyillalt a fogad, akkor ott bizony csendesen készül a szuvasodás...csak még az ideget nem érte el..(annyira) ott bizony idővel lesz valami.


Nekem legalábbis így volt.

2018. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen! Akkor mindenkèppen èrdemes fogorvoshoz elmenni kivizsgàlàsra. Mennek a zöldek!
2018. márc. 4. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass egy panorámaröntgent a fogaidról, abból sok minden kiderül, még akkor is, ha nincs tüneted.
2018. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet más is a probléma


de ha mással nem magyarázható egészségi problémáid lennének akkor irány a góckuatás.


Nekem volt már olyan gócom amit a röntgen nem mutatott ki...

2018. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!