Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Nagyon fáj...

Mit csináljak? Nagyon fáj mindentől! Hidegre melegre érzékeny! Tegnap lecsiszolták elől a fogamat, és nem birok enni! De akkor mit egyek mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
joghurt, picit langyosítva.
2010. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fájdalom sajnos természetes a csiszolás után. Mindenképpen javasolnék Cataflamot, annak csillapítania kell a fájdalmat. A joghurt jó lehet én még javasolnám a virslit (nem azon az oldalon rágva ahol csiszoltak). Kitartás mindjárt kész az a korona!
2010. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindent csak langyosan. A forró sem jó, és a hűtős hideg sem. Ha túl hideg valami, akkor tedd be a mikróba kicsit, ha túl meleg, akkor várd meg amíg hűl annyit, hogy megbírod enni. Fogat is langyos vízben moss!

Esetleg még a szobahőmérsékletű gyümölcsöt tudom ajánlani!

2010. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 9. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Off, de nem raknak ilyenkor fel ideiglenes koronát, hogy ne pusztuljon el az ember a fájdalomtól? :|
2010. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem raktak :S
2010. jún. 9. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg rettenetes a lecsiszolt foggal éldegélni. én becsomagoltam alufóliába, így nem érzékeny annyira és elviselhető a lecsiszolt fognak a fura érzése. langyos ételt egyél csak.
2014. okt. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!