Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan várható az egész? Mit...

Hogyan várható az egész? Mit tegyek utána?

Figyelt kérdés

Szóval.Holnap teszik fel tappancsokat a fogaimra,majd két nap múlva a drótot,mellesleg ezt hülyeségnek tartom,és holnap csinálják majd szerintem mindkettő részét.

Szóval,utána mire ügyeljek? Spéci fogkefét adnak vagy vennem kell?

Milyen érzés a szájpadlásomon végigfutó drót? Minden baj van a fogaimmal,előreállnak a metszőfogaim (de nem annyira),a felső fogsorom egy mérettel nagyobb,az egyik szemfogam nem állt be a helyére... Szóval ezek után milyen fogbörtön várható számomra?

:/



2018. márc. 5. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Most így nem tudom pontosan elképzelni, hogy neked pontosan milyen fogszabályzód lesz, de nekem van ilyen hidam, amit ma tettek fel, szóval a szájpadláson végigfutó drótról tudok nyilatkozni. Eleinte, napokig, az első hét biztos nehéz lesz. Pösze leszel, nehezebb lesz a beszéd, felsértheti a nyelved, minden kaja ráragad. Fájni nem fáj.

Sok szerencsét.

2018. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pösze? Haha,így is van pici beszédhibám.

Megint meg kell válogatni a szavaimat,hogy ne tűnjön fel...

Felsérti a nyelvemet:nem lesz nagy ügy,valszeg kevésbé fáj,mint amikor a kicserepesedett ajkaimról kell szó szerint letépnem a bőrt.

Imádni fogom. 😒

2018. márc. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!