Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vmikor Hétvégére várható a...

Vmikor Hétvégére várható a mensim. Ma egész nap fájt a hasam úg mint amikor megjön/megjött. Előfordulhat, h már most egy "előjel" arra, h megfog jönni? Vagy fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nem szedek semmilyen fog.gátlót. Terhesség előjele is lehet?:S Max előnedvtől lehetnék az, mert még szűz vagyok. melleim is elkezdtek nemrég fájni.
2008. máj. 19. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt még nem tudni, lehet mensi és terhesség előjele is, de ha szűz vagy, akkor nem hinném, hogy babás lennél. :)
2008. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl a menszi előtt kb egy héttel szokott görcsölni a hasam és van amikor a melleim is érzékenyek kicsit. A mellfeszülés egyébként annak a jelei is lehet hogy kicsit nővekszik még. szerintme ne aggódj, tuti megjön és nincs semmi baj.
2008. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!