Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó vélemény?

Éjszakai fogszabályzó vélemény?

Figyelt kérdés
Kb 2 hét múlva megkapom az éjszakai/kivehető fogszabit és érdekelne ,hogy kinek milyen lett a hatása

2018. márc. 7. 20:25
 1/4 Dzozef válasza:
A rendes fogszabályzónál nem jobb, de ha csak kicsit görbék a fogaid akkor azt visszahúzza, vagy megakadályozza a fogaid elmozdulását. Nekem is volt mind a kettő.
2018. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmit sem használt. Muszáj leszek állandót csináltatni.
2018. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem az van lassan 5 éve ami az én hibám mert sosem hordtam..az én fogaim iszonyatosan állnak ráadásul a harapásom is hátul van ezért kell hordanom. Az elsődleges cél nálam a harapás előrehozása és a fogív tágítása és ezt remekül meg is csinálja. Szóval ha én rendszeresen hordtam volna úgy ahogy kell akkor mostmár szép rendezett fogsorom lenne..szó mi szó nekem bevált..okulj az én hibámból és hordd rendszeresen!! :)
2018. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anno éjszakaival kezdték. Évekig rendszeresen hordtam, de az égvilágon semmit nem használt. Az egyetlen eredmény az volt, hogy elég rendesen fájt, sokszor alig bírtam aludni miatta. A rögzítettel rövid idő alatt szépek lettek a fogaim.

2018. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!