Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vasárnap leégettem a szájpadom...

Vasárnap leégettem a szájpadom, azóta fáj, illetve nehezen tudok enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vasárnap nagyon meleg ételt akartam enni, és leégette a szájpadom, ami azóta nagyon fáj, csak a szám jobb oldalán tudok rágni, mert ha hozzáér a táplálék akkor fáj, meg ugye így folyamatosan piszkálva van, lassabban fog gyógyulni. Azt hittem, hogy max oylan lesz mint amikor az ember nyelve ég le, de annál sokkal rosszabb érzés így hárm nap után. Javult valamelyest, de továbbra is baromira fáj. Elmenjek vele orvoshoz?Igazából nem hiszem, hogy sok mindent tudnak rá mondani, ennem meg muszáj lesz..



2018. márc. 7. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamilla teát igyál és gargalizálj vele.
2018. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szájpad sebek mindig nehezen gyógyulnak és fájdalmasabbak is (érzékeny felület). Én is nemrég leégettem, nekem ez vált be (így is egy hét volt mire meggyógyult): napi 2x öblögetés eludrillal fogmosás után (antibakteriális és lidocain is van benne), kenegetés curasept géllel.
2018. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. márc. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!