Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyár közepén leégettem a...

Nyár közepén leégettem a lábamat gyantával, azóta nem nő ott szőr. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Másodfokú égési sérülést szereztem, mert rosszul volt lezárva a gyantapatron és kifolyt a lábamra. Sima heg van most már csak ott, de azon a részen azóta nem nő szőr. Meddig lesz ez így? Örökre?

2015. nov. 24. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Szia! Velem is ugyanez a dolog történt! De képzeld! Nekem csak 3 év után kezdett el szőrösödni! Akkor se olyan nagyon durván, csak puha!
2015. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hogy örökre.

Nekem egy biciklis baleset miatt volt a vádlimon egy mély, szúrt/tépett seb. Egy évig tartott mire teljesen begyógyult, a heg ma is ott van (több mint 2 éves már), és szőr nincs azon a részen.

Én ezt úgy értelmezem, hogy mivel a szőrtüszőket tartó bőrréteg alatt sérültem, így a begyógyult rész már nem tartalmazza a szőrtüszőket. Remélem érthető, laikusként nem tudom szebben megfogalmazni :D

Lehetséges, hogy te is kiégetted a szőrt teljesen a bőrödből.

2015. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sorstársak :D

Már nem mintha zavarna, hogy nem nő, én örülök, csak az a barnás heg tűnne már el. :(

Ami 1-2 kósza szál is nő rajta, az is nagyon piha, nagyon könnyen kitéphető.

Igen értem második mit mondasz, én is erre gondoltam.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. nov. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!