Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már másodjára nem mentem a...

Már másodjára nem mentem a fogorvoshoz. Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Fel eve jarok hozza rendszeresen. Decemberben volt egy ilyen eset, munka miatt. Mivel a munkahelyemen telefonalni sem lehet így nem tudtam jelezni, de utána bementem, elnezest kértem és nem volt gond. A héten pedig elneztem az időpontot. Most akartam indulni erre most látom, hogy hétfőn kellett volna menni. Fogalmam sincs miért a péntek rémlett. Nagyon kellemetlenül érzem magam, hiszen tudom hogy nekik szoros az idobeosztas stb. Bár csak egy attisztitasra kellett volna mennem, ami pár perc szokott lenni így talán nem boritottam fel mindent
2018. márc. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó nagy bunkó vagy, már ne is haragudj.


Persze, hogy "nem volt gond", mert nem küldhet el a fenébe, de hülyét lehet kapni az ilyen leszarom-figyelmetlen pácensektől...

2018. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Belátom, hogy ez a mostani eset az én hibám és egyet is értek veled, de mondjuk az első alkalommal amikor a munkahelyemen azt mondták, hogy tovább kell maradnom, telefon meg nem lehetett nálam akkor nem tudom mit kellett volna csinálnom. Azóta már felmondtam, de ott abban a pillanatban nem tehettem meg ameddig nem volt más.
2018. márc. 17. 22:46
 3/3 Rico76 válasza:
Szerintem mielőtt bemész hozzá vegyél be fájdalom csillapítót.
2018. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!