Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog húzás után 4 nappal lehet...

Fog húzás után 4 nappal lehet whiskyt inni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megvárnám az egy hetet, biztos, ami biztos.
2018. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
2018. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csabafull20 válasza:
Fertőtlenít
2018. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kokohoho ***** válasza:
A kérdezés dátumát nézve, erre az esetre már biztosan tárgytalan a válaszom, de talán másoknak még aktuális lehet! Azt nem tudom, hogy a tudomány mai állása szerint, mi az elfogadott álláspont, de az én fiatal koromban, a népi gyógyászat egyik legfontosabb eleme, a kuktából rotyogtatott, nagymamaféle házipálesz volt, amivel ilyen esetekben, szinte kötelezően kellett öblögetni,,,, akkoriban a Whisky még nem dívott, de gondolom az sem lehet sokkal rosszabb. (Lehet, hogy nem használt, de a 3.-4. öblögetés után, ez már kit érdekelt! :-) Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogyha rajtam múlik, az Egis csődbe ment volna, mert évek teltek el, két akármilyen tabletta bevétele között. Az elhanyagoltságot meg is sínylette a szervezetem , mert 26 év után, tavaly megismertem a háziorvosom, egy alapos torokgyusi kapcsán! A pálesz mentségére legyen mondva, hogy ebben közrejátszhatott az én felelőtlenségem is, mert évek óta alig gargalizálok! :) 51F
2018. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!