Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fájdalomcsillapító...

Milyen fájdalomcsillapító vagy természetes gyógynövény a legjobb/legerősebb fogfájás tartós elmulasztására?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és azér írom le a koromat mert lehet hogy a bölcsesség fogam nő ami néha kínzó fájdalmakkal jár néha meg enyhébb mégis lüktető nem túlzottan fájdalmas de idegesítő fájdalommal

csakhogy legyen némi viszonyitási alap

jobb oldalon érzékelhető az eset

fájdalomcsillapítók amiket eddig próbáltam

Ibumax 800mg néha használ néha nem ha igen akkor jó

Nurofen Rapid egész eddig 1 max 2 alkalom tudható be sikernek

Flector nagyon jó eddigi tapasztalok alapján de nincs rá receptem csak kaptam kollegáimtól amikor komoly szükségem volt rá

ha valaki tud mondani egyéb könnyen meg/beszerezhető alternatívákat szintetikus vagy természetes mindegy amelyik működik annak megköszönöm



2018. márc. 17. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmennék fogorvoshoz és megnézetném hogy tényleg az van amit gondolsz. És mondanám neki írjon fel gyógyszert.
2018. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csóró vagyok és nagyon félek a fogorvoslástól :/
2018. márc. 17. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából csak egy röntgen kellene hogy kiderüljön jó irányba jön-e a fogad. Körzetis is tud adni beutalót röntgenre, így ingyenes. A kész röntgenről pedig akár egy magándoki is ingyen mond véleményt.

Ami segíthet a fájdalomcsillapításban: dentinox gél, eludril szájvíz (mind a kettő lidocaint tartalmaz), aperisan gél (ez gyógynövényes), kamilla tea, szegfűszeg rágcsálása, cataflam dolo (fogfájásra ez a legjobb vény nélküli gyógyszer). Ha ezek közül egyik se válik be, akkor esélyes hogy nagyobb a baj és ki kell szedni azt a bölcsességfogat. Mindenképpen jó lenne egy röntgen, legalább kiderülne hogy számíthatsz-e máshol is bölcsességfogra.

2018. márc. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletesen felsorolt alternatívákat egyenlőre a catafan dolo és a kamillatea az amin gondolkodok a,szegfűszeg rágcsálás nem segített sajnos
2018. márc. 17. 01:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Okés, akkor szenvedj. Ennyi, aki ilyen ostoba, azzal nem lehet mit kezdeni.


Ha rosszul jönnek a fogaid, akkor hamarosan össze fogod magad csinálni a fájdalomtól, de halogasd csak.

2018. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!