Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás után nektek...

Fogszabályzás után nektek mennyi időre kezdett visszaállni?

Figyelt kérdés
2 éve vették le, már eléggé visszaállt. Egy évig használtam az éjszakait, utána már nem tudtam feltenni.
2018. márc. 17. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
mármint fogszabályzó után a fogaid visszamentek a kezdeti állapotra?
2018. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom nem a vakbelemet FOGszabályozták.
2018. márc. 17. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit utána kapsz az nem éjszakai. Éjjel-nappal kell hordani, csak evésnél és fogmosásnál lehet levenni. Illetve fokozatosan kell csökkenteni a napi óraszámot. Mindezt úgy hogy dupla annyi ideig kell hordani, mint ameddig a rögzítettet (tehát ha két évig volt rögzített, akkor 4 évig kell a kivehető).
2018. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, retenciós készülék...

Az elején hordtam rendszeresen és rendesen. Na persze iskolába nem, mert az enyém ilyen volt:

[link]


Elvesztettem, utána meg már nem tudtam visszarakni. 2,5 évig volt fent, nagyon csúnyák voltak. Kontrollra 3 havonta kellett volna, illetve kellene járnim, de abbahagytam.

2018. márc. 17. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:

Illetve ilyen:

[link]

2018. márc. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!