Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben van olyan fogorvos...

Debrecenben van olyan fogorvos aki Lidocain helyett már Ubistesin érzéstelenítőt használ? Ja, és jó keze van, nem okoz felesleges fájdalmat, nem túl drága és emberséges!

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fogorvosnál van más alternatíva lidocain helyett.
2018. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem, rendben is van, de nekem debrecenben kellene egy olyan orvos, aki tényleg normális, nem okoz feleslegesen fájdalmat, és ha lehet még emberi áron is húz fogat. Sajnos én lidocain érzékeny vagyok, novocaint szoktak adni de az sem mindig jó...
2018. márc. 26. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Injekcioban Ultracaint (Articaine+epinephrine) szoktak adni ami erosebb. Az en orvosom pl ugy csinalja hogy a szurast nem is erzem. Igaz ez nem Debrecen. Ottani ismerosoktol rokonoktol nem kersz ajanlast?
2018. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy Lidocainérzékeny vagy?


A legtöbb ember azért hiszi magát annak, mert egy injekció után erősen dobott a szíve / kicsit izzadt. Ez nem lidocainérzékenység, hanem lenyeltél egy kicsit az érzéstelenítőből (amiben a lidocain mellett van adrenalin, és az okozza ezt).


Egyébként minden normális rendelőben van alternatíva.

2018. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Ubistesin egy márkanév, nem egy anyag, artikain van benne és adrenalin.
2018. márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani jó fogorvost. Dr.Szentkirályi Péter a neve,Debrecenben.
2019. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!